Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Yazar : Tarih : Ağu 20, 2011 Katogori: Saç Ekimi | 5 Yorumlar

Saç Ekimi Sonrası Saç kesimi

Saç Ekimi Sonrası Saç kesimi

Saç ekimi sonrası saç kestirmek

Saç ekimi sonrası saç kestirmek

Saç ekimi ameliyatından sonra ki süreçte hasta saçlarını kestirmek için biraz beklemeli :) Saç ekimi sonrası süreçte 2 gün sonra saçlar yıkanır. Ve bu işlem 15 gün devam eder. İlk yıkamayı mutlaka ama mutlaka saç ekimi yaptırdığınız merkezde yapmanız gereklidir.

Saç ekimi sonrası 2 hafta içinde saçlar dökülür. Bu çok normaldir. Saç yeniden çıkması kişinin metobolizmasına bağlı olarak 4-6 ay arasında çıkar. kişi saçlarını ne zaman kestirir sorusunun cevabı normal bir saç büyümesi ve kestirme için 4-6 ay sonrası 1 aylık süreçte saç uzar ve kişi berbere gidebilir. Kişi isterse saçlarını uzatabilir veya kestirebilir. Bu tamemen kişinin insiyatifindedir.

Saç ekimi sonrası saç kestirmek kişiye büyük bir mutluluk vereceğini hastalarımızın memnuniyetinden biliyoruz. Kişi berbere gittiğinde bile saç ekimi yaptırdığı kesinlikle far edilmez. Tabiki saç ekimini tecrübeli ekipler tarafından yaptırdıysanız.

Bu sayfa 3.738 kez görüntülenmiştir.

5 yorumlar

 1. benim anlamadığım şu ben saçlarımı ektirmek istiyorum ve uzun zamandır araştırıyorum fakat hangi siteye ve nereye baksam aynı şey herkes kendini övüyor uzman kişiler tarafından ekilmesi gerektiğini söylüyorlar ben bir kaç yerle görüştüm faat kafam karışık anlayacağınız kime nasıl güvenecez bilmiyorum

  • Size Tavsiyem internetten araştırma kısmı bitti ise, Muayenehane mizde randevu alarak Op Dr ali Mezdeği ile yüz yüze görüşmenizdir.

   Not : Görüşmeler Ücretsizdir….

 2. fiyat bilgisine nasıl ulaşabiliriz
  acaba ne kadar kac para sac ekimi ona göre ektirmeyi düşünüyorum

 3. birde kıredi krtı qecerlimidir hastanenizde biyerden duymuşdum kredi kartına taksit yapılıyormuş..?

 4. ben sac ektırdım ama kafam cok karısık fakat sızın sıteye gırerek butun karmasa cozuldu cok tesekkur edıyorum…

bir yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir