Saç Ekimi Kaç Seanstır Kaç Saat Sürer ?

Saç ekimi kaç seansta yapılır ? 

Saç ekimi tabi ki hastanın ne kadar saç kökne ihtiyacı var ise o kadar fazla sürer. Bu ne demek oluyor derseniz ; ör : 10000 tel saç ekilecek olan hastaya tek seferde bu kadar saç ekilmez. Teoride tabi ki ekim yapılır. Fakat kaliteli sonuç elde etmek istiyorsak eğer bunu seanslara bölmemiz gerekir.

Saç Ekimi kaç Seansta Yapılır

saç ekimi ne kadar sürer

Tek seansta 3000 – 4000 tel saç ekimi yapılmasını öngörüyoruz. Bu rakam niye böyle derseniz bu kadar miktarda saç ekimi ortalama 3 – 4 saat sürer. Bu süre içerisinde hem hasta hemde ekimim yapan ekip yorulur dikkati istese de istemese de dağılır.

kalite Politikamız gereği bizim için önemli olan hasta memnuniyetidir. Bu yüzden tek seansta ekim miktarını bu şekilde hastanın avantajına olacak şekilde sınırladık. Seanslar arasında 1 hafta olabilir. Bu süre içerisinde hasta tekrar gelir ve aynı işlemin devamına başlanır. Bu şekilde hem hastayı sıkmamış olur, hemde ekibimizin en iyi performansla çalışmasını sağlamış oluruz.

Saç Ekimi Ameliyatı ( Operasyonu ) Kaç Saat Sürer ? 

Saç ekimi işlemi ortalama 1,000 saç teli için yaklaşık bir saat sürer. Bu süre kaliteli hizmet çıkartmak için uygun bir saat aralığıdır. Bundan daha erken ekilmez mi ? tabi ki ekilir. Fakat önemli olan işi hızlı bitirmek değil kaliteli iş bitirmektir.

Bir Seansta ne kadar saç ekimi yapılacağı hakkında detaylı bilgi için “Bir seansta kaç saç ekilir ?” adlı makalemize bakınız.