Saç Ekimi Fiyatı Nasıl Belirlenir

saç ekimi ne kadar

saç ekimi ücretlerinin belirlenmesi

Saç ekimi fiyatları kliniğimize gelen soruların en başında geliyor. Muhtemelen bütün saç ekimi merkezleri için de bu geçerlidir. Her işte olduğu gibi ilk başta o işin fiyatını öğrenmek isteriz. Saç ekimi ücretleri ninde bir belirlenme prensibi vardır.

Saç ekimi işlemi aslında kendi vücudunuzdan alınan köklerin gene saçsız bölgeye yani kendi vücudunuza eklenmesi olayıdır. Bu yüzden eken ekip veya doktor, bu işin ücretini belirlerken hastane ücretini ve kullanılan malzemenin dışında kalan kısmı kendi işçilik ücreti olarak belirler.  Saç ekimi ücreti şu şekilde belirlenir ;

Madem ki bu işte ücreti belirleyen en önemli faktör işçilik  tabiki de kafaya ne kadar saç ekileceği üzerinde ne kadar çalışacağı da saç ekimi fiyatının belirlenmesinde en önemli faktördür. Saç ekimi yapılacak kişinin saç açıklığı eğer çok fazla değilse mesela bin kök ekimle açık kapanacaksa bu işle çok daha ucuz olur. Fakar kişinin kafasında ki açıklık büyük ise atıyorum 5 bin kök ekilecekse tabiki fiyat ayrı belirlenir.

Sonuç olarak saç ekimi fiyatları belirlenirken saçınızdaki açıklık yani kel bölgenin yoğunluğu çok önemlidir. Saçtaki kellik oları direk olarak ücretle doğru orantılıdır. Bu yüzden saç ekimi ücreti ne kadar diye soran hastalarımıza bizde kafanızdaki açıklık yani kel bölge ne kadar diye soruyoruz. 🙂

Kellik oranına göre fiyat bilgisi için, lütfen saç ekimi için “Foto gönder ” sayfamızdan bize fotoğraflarınızı gönderiniz. Bu sayede nete yakın bir bilgiye ulaşabilirsiniz.