Hakkımızda

Saç Ekimi operasyonları tüm dünyada en çok yapılan estetik ameliyatlardandır… Bu ameliyatlar, estetik cerrah nezaretinde yapılması gereken  çok ciddi operasyonlardır.

Saç ekimi operasyonları ülkemizde de sıklıkla yapılan ve gün geçtikçe büyüyen bir sektör haline gelmiştir. Dünya geneline bakıldığında saç ekim operasyonları diğer ülkelere kıyasla daha ekonomik rakamlara ve kaliteli şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden dünyanın çeşitli ülkelerinden saç ekimi operasyonları için merkezimize hastalar gelmektedir.

Bizim saç ekim merkezi olarak hizmet politikamızın temelinde kaliteli, problemsiz saç ekimleri yaparak hastalarımızın hayallerini onlara sunabilmek yer almaktadır. Operasyon sonrasında hastanın memnuniyeti bizi hastadan daha fazla memnun edecektir. Bu bağlamda saç ekimi ameliyatlarını büyük bir titizlikle tecrübeli ekibimizle ve estetik cerrahi uzmanı eşliğinde gerçekleştirmekteyiz.

1998 yılından itibaren değişmeyen kadromuzla birlikte 1000 lerce başarılı operasyona imza atmakla gurur duymaktayız. Yola çıktığımız o günden bu güne dek saç ekimindeki gelişmelere büyük katkılarda bulunduk. Birçok sağlık çalışanını yetiştirerek saç ekimine kazandırdık ve bu sayede eğitim misyonumuzu da yerine getirmiş olduk.

Öncelikli olarak hastalarımızı iyi dinlemeyi onların istek ve hayallerini anlamayı öğrendik ve sonrasında bu hayalleri gerçekleştirebilmek için çok çalıştık. Son aşamada da saç ekim tekniğimizi en uç noktaya taşıyarak FUE GOLD saç ekim tekniğini geliştirdik. Saç ekiminde mükemmelliği yakalayarak siz değerli hastalarımıza hayal ettiğiniz saç ekimini yapmak için sizleri klinik veya hastanemize bekliyoruz.

Çünkü  BİZ  DÜNYANIN  SAÇINI  EKİYORUZ ………….

   Saç ekim operasyonlarınızı Op. Dr.  ALİ MEZDEĞİ liderliğindeki  estetik cerrahi ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Saç ekimi ve uyguladığımız FUE GOLD saç ekim tekniği hakkında her türlü sorularınız için estetik cerrahi ekip şefimiz Selin Toprak a ulaşabilirsiniz……